Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Filtruj według

Resory i tulejki do przyczep

Komfort jazdy to pojęcie zarezerwowane nie tylko dla właścicieli samochodów. Posiadaczom przyczep, lawet i innych pojazdów także zależy na tym, aby prowadziły się one wygodnie, a jednocześnie gwarantowały bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Z tego powodu nie może zabraknąć w nich odpowiednich resorów.

Bezpieczniejsze prowadzenie przyczepy dzięki mniejszym drganiom

Resory do przyczep to element zawieszenia, który ma za zadanie łagodzenie drgań związanych z jazdą po nierównej powierzchni. Dzięki właściwościom sprężynującym resory łagodzą wstrząsy, co wpływa na komfort jazdy i bezpieczeństwo ładunku, a także chroni elementy zawieszenia przed nadmiernym zużyciem. Ich ważnym elementem jest tuleja resorów wspierająca układ amortyzacji. W naszej ofercie znajdują się tuleje resorów wykonane z solidnej gumy z zatopioną tulejką metalową, co sprawia, że są one niezwykle trwałe.

Wszystkie tuleje resorów dostępne w naszym sklepie to sprawdzone produkty, które zyskały aprobatę szerokiego grona zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą resorów do przyczep.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz