Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Filtruj według

Najazdy do lawet

Laweta wykorzystywana jest przy transportowaniu pojazdów. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie została wyposażona w odpowiednie najazdy, umożliwiające umieszczenie na niej przewożonego pojazdu.
Najazdy do lawet czy przyczep przystosowanych do przewozu minikoparek oraz innych pojazdów pozwalają na ich sprawny transport. W zależności od rodzaju mogą być one ręczne lub automatyczne. Najazd umożliwia zarówno samodzielny wjazd pojazdu, a także wciągnięcie go, jeśli jest niesprawny. Ta prosta konstrukcja to duże ułatwienie dla wszystkich tych, którzy zajmują się transportowaniem pojazdów.

Jak działają najazdy do lawet?

Najazdy do lawet składają się z dwóch ramp, po których przemieszczają się przewożone maszyny. Niezwykle istotne jest więc, aby były one solidne i zdolne do obsługi dużych ciężarów. W związku z tym najlepiej wybierać najazdy od renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdują się najazdy do lawet i przyczep, które charakteryzuje duża wytrzymałość i najlepsza jakość wykonania. Dzięki temu masz pewność, że bez problemu poradzisz sobie z załadunkiem pojazdu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą najazdów do lawet.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz