Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Filtruj według

Odboje gumowe do przyczep

Każdemu właścicielowi przyczepki czy jakiejkolwiek innej maszyny zależy na jak najdłuższym, bezawaryjnym, a jednocześnie komfortowym jej użytkowaniu. Z tego powodu producenci dokładają wszelkich starań, aby wyposażyć pojazdy w elementy, które pozwolą ochronić podzespoły. Najlepszym przykładem są odboje.

Do czego służą odboje gumowe?

Odboje gumowe do przyczep mają za zadanie chronić pojazdy przed skutkami nadmiernej eksploatacji. Te niezwykle proste elementy zabezpieczają amortyzatory i wpływają na mniejsze zużycie resora. Z jednej strony wydłuża to żywotność pojazdu, z drugiej zaś ma bezpośrednie przełożenie na komfort użytkownika. Mniejsze wstrząsy to również większe bezpieczeństwo przewożonego ładunku.

Nasze odboje gumowe to polskie produkty, które zostały wykonane z wysokogatunkowej gumy, co przekłada się na ich jakość. Charakteryzują się dużą elastycznością i odpornością, a jednocześnie zadbano o ich estetykę. Dzięki nim elementy zawieszenia są chronione, a przyczepy, lawety czy samochody zdecydowanie bardziej komfortowe w użyciu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odbojów.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz