Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Filtruj według

Uchwyty mocowania ładunku | Kieszeń deski

Uchwyty mocowania ładunku | Kieszeń deski

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Uchwyty podłogowe

Właścicielom firm przewozowych, a także wszystkim osobom, które korzystają z przyczepek, zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie przewożonego ładunku. Aby dotarł on do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie, powinien być właściwie zabezpieczony. Niestety nie zawsze wystarcza jedynie jego precyzyjne ułożenie czy spakowanie przewożonych towarów. W takiej sytuacji trzeba zastosować dodatkowe zabezpieczenia, do których należą uchwyty podłogowe, a także specjalne kieszenie deski. 

Uchwyty do mocowania ładunku

Uchwyty do mocowania ładunku oraz kieszeń deski umożliwiają przytwierdzenie go do podłogi przyczepy. Stosuje się je przede wszystkim w przyczepach towarowych, busach i różnego rodzaju platformach. Aby mieć pewność, że dobrze spełnią swoja funkcję, warto wybrać uchwyty podłogowe od sprawdzonych producentów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą uchwytów podłogowych.

Śruby i uchwyty do ładunku

Dla każdego właściciela przyczepki istotne jest właściwe zabezpieczenie ładunku. Niezależnie od tego czy jest on przewożony przez firmę transportową, czy też indywidualnie, powinien dotrzeć do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie. W tym celu należy go właściwie zabezpieczyć. Nie zawsze wystarcza jednak precyzyjne ułożenie towaru. Niekiedy warto się wspomóc dodatkowymi zabezpieczeniami, które powinny się znaleźć na wyposażeniu każdej przyczepki.

Jak zabezpieczyć ładunek?

Aby ładunek był bezpieczny w czasie transportu, trzeba go chronić zarówno przed czynnikami atmosferycznymi, jak i przed przypadkowym wypadnięciem lub zmianą pozycji, która mogłaby się okazać niekorzystna. W pierwszym przypadku sprawdzają się nieprzemakalne plandeki, w drugim zaś różnego rodzaju śruby i uchwyty do ładunku. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno solidne uchwyty podłogowe, jak i śruby do zastosowania w zaczepach, obejmach i uchwytach różnego rodzaju. Wszystkie z nich zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu są odporne na odkształcenia i mogą być stosowane do ładunków o dużym ciężarze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.