Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Filtruj według

Zaczepy ze stabilizatorem jazdy | Okładziny Cierne

Zaczepy ze stabilizatorem jazdy | Okładziny Cierne

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Zaczepy kulowe do przyczep i lawet

Przyczepa czy laweta to pojazdy nieposiadające własnego napędu. W związku z tym, aby mogły spełniać swoje funkcje, muszą być połączone z pojazdem, który wprawi je w ruch. Niezwykle istotne jest, aby połączenie to było solidne, ponieważ pojazd będzie musiał poradzić sobie niekiedy z wielotonowym obciążeniem. Z tego powodu powszechne zastosowanie mają zaczepy kulowe, które charakteryzują się prostą konstrukcją, a jednocześnie bardzo dużą wytrzymałością.

Jak działają zaczepy kulowe?

Zaczepy kulowe umożliwiają podłączenie przyczepy czy lawety do samochodu. Wykonane są z solidnych materiałów, co sprawia, że charakteryzuje je duża wytrzymałość i niezawodność działania. Aby mieć pewność, że właściwie spełniają swoją funkcję, zaczepy kulowe do przyczep i lawet wyposażone są we wskaźnik zużycia. Dzięki temu dokładnie wiadomo, kiedy zaczep do lawety czy przyczepy wymaga wymiany.

W naszej ofercie znajdują się zaczepy kulowe pasujące do różnych urządzeń najazdowych. Dodatkowo można u nas zakupić wkłady zamka, co sprawi, ze zaczep zyska dodatkowe zabezpieczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zaczepów kulowych.