Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Filtruj według

Rolki gumowe | Rolki PCV | Dziobnice

Rolki gumowe | Rolki PCV | Dziobnice

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Rolki i dziobnice do przyczep podłodziowych

Przyczepy podłodziowe to specjalny rodzaj przyczep przeznaczonych do przewozu łodzi i jachtów. Jako że są to na ogół bardzo kosztowne ładunki, niezwykle istotne jest ich właściwe zabezpieczenie podczas transportu. Muszą być one ustabilizowane w taki sposób, aby żadne z ich zewnętrznych powłok nie uległy uszkodzeniu. W tym celu wykorzystuje się specjalne elementy wyposażenia przyczep podłodziowych, do których należą rolki kilowe, rolki podłodziowe oraz dziobnice. 

 

Zabezpieczenia ładunku na przyczepie podłodziowej

Dziobnica do przyczepy podłodziowej to gumowy element montowany w przystosowanym do niej uchwycie. Jej głównym zadaniem jest ochrona części dziobowej łodzi podczas transportu. Z kolei rolki kilowe umożliwiają bezpieczny załadunek i rozładunek jachtu.

W ofercie naszego sklepu znajdują się rolki podłodziowe oraz dziobnice, które zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu każdy przewożony przyczepą podłodziową jacht będzie w pełni zabezpieczony. Nasze rolki do przyczep podłodziowych wykonane są z gumy lub tworzywa PCV. Rolki gumowe oraz rolki PCV to sprawdzone produkty, dzięki którym wciąganie i rozładunek jachtu są dla niego w pełni bezpieczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rolek oraz dziobnic do przyczep podłodziowych.