Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Filtruj według

Bezpieczeństwo ładunku i przyczepki

Bezpieczeństwo ładunku i przyczepki

Jest 97 produktów.

Pokazano 1-24 z 97 pozycji

Aktywne filtry

Bezpieczeństwo ładunku i przyczepki

Przyczepa służy do przewożenia różnorodnych ładunków. Aby nie przemieszczały się one podczas transportu i nie groziło im wypadnięcie, stosuje się specjalne zabezpieczenia ochronne, wśród których szczególnie przydatne są burty do przyczep. Oprócz tego ładunki powinny być także chronione przed aktami wandalizmu. W tym celu stosuje się linki celne.

Linki celne nazywane inaczej plombami celnymi to elementy, które utrzymują plandekę na swoim miejscu, zamocowując ją do brzegów pojazdu. Służą także do zabezpieczenia towaru przed kradzieżą lub zniszczeniem. Ich konstrukcja została oparta na splecionych ze sobą stalowych drutach, dzięki czemu są mocne i wytrzymałe. 

Burty do przyczep wyposażone w zawiasy burtowe nie tylko chronią ładunek, ale także znacznie ułatwiają jego rozładunek.

 

Jak wybrać burtę do przyczepy?

Przy wyborze burt do przyczepy istotne jest, aby zwrócić uwagę, z jakiego materiału zostały wykonane. Tylko solidne i sprawdzone tworzywo zapewni pełne bezpieczeństwo przewożonych materiałów i będzie odporne na działanie dużego ciężaru.

Burty do przyczep dostępne w naszym sklepie pochodzą od renomowanych producentów, ponieważ kompletując asortyment, dbamy o to, aby cechowała go najwyższa jakość wykonania. Dzięki temu mamy pewność, że zachowają one swoje właściwości przez wiele lat i wpłyną zarówno na bezpieczeństwo ładunku, jak i komfort pracy operatora przyczepy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą burt do przyczep.