Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Filtruj według

Błotniki tandem - dwuosiowe

Błotniki tandem - dwuosiowe

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Błotniki tandemy

Najważniejszym zadaniem błotnika jest ochrona karoserii oraz elementów zawieszenia przed działaniem wydostającego się spod kół brudu. Chroni on także przed uderzeniami kamieni, które mogłyby uszkodzić powłokę pojazdu i spowodować, że będzie on bardziej podatny na działanie rdzy. Błotnik jest to zatem jeden z elementów wyposażenia, który powinien się znaleźć w każdym pojeździe.

 

Błotniki dwuosiowe

W asortymencie naszego sklepu znajdują się różne rodzaje błotników, w tym także błotniki dwuosiowe. Błotnik tandem ma zastosowanie w przyczepach z podwójną osią. Dbamy o to, aby wszystkie artykuły pochodziły od renomowanych producentów. Zarówno błotniki metalowe, jak i wykonane z tworzywa sztucznego charakteryzują się doskonałą jakością, co przekłada się na skuteczną ochronę przyczepki czy lawety, a także na długotrwałą eksploatację.

Nasze błotniki tandemy to produkty uniwersalne, które pasują do każdego rodzaju przyczepy. Jeśli zależy Ci na estetycznym wyglądzie błotnika, a także na tym, aby właściwie spełniał on swoją funkcję, wybierz właśnie je.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w naszym sklepie błotnikami tandemami.