Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Filtruj według

Zabezpieczenia antykradzieżowe | Linki Zrywki

Zabezpieczenia antykradzieżowe | Linki Zrywki

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Zabezpieczenia antykradzieżowe do przyczep

Niezależnie od tego, czy świadczysz usługi przewozowe na zlecenie, czy też używasz przyczepy do transportu własnych ładunków, niezwykle istotne jest, aby znajdujące się na niej towary były w pełni bezpieczne. Równie ważne jest także zabezpieczenie samej przyczepy czy lawety. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w zabezpieczenie antykradzieżowe do przyczepy, które sprawdzi się zarówno podczas jazdy, jak i w czasie postoju.

Popularne rodzaje zabezpieczeń antykradzieżowych do przyczep

Zabezpieczenie antykradzieżowe do przyczepy to ważny element dbałości o własne mienie. Wybór odpowiedniego systemu antykradzieżowego zależy od indywidualnych potrzeb i możliwości właściciela przyczepy. Warto jednak inwestować w skuteczne rozwiązania, które pozwolą uniknąć stresu i strat finansowych związanych z kradzieżą przyczepy samochodowej. Jednym z popularniejszych rodzajów zabezpieczeń są także linki zrywki, które służą do uaktywnienia dźwigni hamulca ręcznego przyczepy z hamulcem najazdowym, gdy podczas jazdy dojdzie do rozprzęgnięcia zestawu. Przydatne są również zamki zabezpieczające.

Zamki zabezpieczające

Zamek na koło to jedno z najpopularniejszych zabezpieczeń antykradzieżowych dla przyczep. Jego działanie polega na blokowaniu jednego z kół pojazdu za pomocą specjalnej blokady, która uniemożliwia jego swobodne toczenie się. Dzięki temu, nawet jeśli złodziej podejmie próbę odłączenia przyczepy od samochodu i przeciągnięcia jej na własnym kole, nie będzie mógł tego zrobić bez uszkodzenia konstrukcji pojazdu.

Zabezpieczenie zaczepu przyczepy

Zabezpieczenie zaczepu przyczepy to solidny element wykonany z mocnego tworzywa sztucznego, który zakłada się na zaczep kulowy. Dzięki temu nie ma możliwości, aby do kuli zamontować hak pozwalający na kradzież przyczepy. Zabezpieczenie najczęściej zamykane jest na kluczyk, co jeszcze poprawia efektywność jego działania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabezpieczeń antykradzieżowych do przyczep.