Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Czym się kierować przy wyborze dyszla do lawety?
Aby laweta właściwie spełniała swoje funkcje, charakteryzuje się specjalną budową. Jej ważnym elementem jest dyszel, ponieważ to właśnie dzięki niemu możliwe jest połączenie lawety z samochodem. Z naszego wpisu dowiesz się, czym się kierować przy wyborze dyszla do lawety.
Czytaj dalej
Jaką funkcję pełni dyszel lawety?
Laweta jest to specjalna platforma załadunkowa łączona z samochodem, która nie posiada własnego napędu. Choć najczęściej na lawetach można zobaczyć samochody osobowe, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przewoziły one także inne rodzaje pojazdów, w tym także łodzie, a nawet maszyny rolnicze. Aby przewóz ciężkich pojazdów był możliwy, laweta charakteryzuje się specjalną budową. Jednym z jej ważniejszych elementów jest dyszel. Dowiedz się, jaka jest
Czytaj dalej
W jakie należy się zaopatrzyć części serwisowe do przyczep?
Przyczepa to pojazd stosowany przede wszystkim do przewozu różnorodnych ładunków, dlatego też ma powszechne zastosowanie zarówno w firmach przewozowych czy budowlanych, jak i wśród osób prywatnych. Aby właściwie spełniała swoje funkcje, musi być sprawna. Dowiedz się, w jakie części serwisowe do przyczep warto się zaopatrzyć.
Czytaj dalej
Jakie wybrać zawiasy i zapięcia burtowe?
Aby przewożenie różnorodnych ładunków za pomocą przyczepy było bezpieczne, powinna być ona wyposażona w specjalną burtę, która zabezpiecza towary przed wypadnięciem. Warto jednak wiedzieć, że aby dobrze spełniała ona swoją funkcję, musi posiadać dodatkowe akcesoria, wśród których ważne znaczenia mają zawiasy i zapięcia burtowe. Dowiedz się, jak je wybrać.
Czytaj dalej
Jaka burta do przyczepy?
Przyczepa służy do przewożenia różnorodnych ładunków. Aby nie przemieszczały się one podczas transportu i nie groziło im wypadnięcie, stosuje się specjalne zabezpieczenia ochronne, wśród których szczególnie przydatne są burty do przyczep. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze burty do przyczepy.
Czytaj dalej
Showing 1 to 5 of 19 (1 Pages)