Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Blog

Co trzeba wiedzieć o gniazdach 13 pin?
Gniazda 13-pinowe stały się standardem w przyczepach kempingowych i kabinach ciężarówek, zapewniając wygodę i niezawodność użytkownikom. W niniejszym artykule omówione zostaną najważniejsze informacje na temat gniazd 13-pinowych, ich zastosowania oraz korzyści wynikających z wykorzystania tego rozwiązania.
Czytaj dalej
Jak prawidłowo ustawiać kliny pod koła?
Bezpieczeństwo na drodze i w trakcie parkowania jest niezwykle ważne dla kierowców oraz innych uczestników ruchu. Jednym ze sposobów zabezpieczania pojazdu przed poruszaniem się w trakcie postoju są kliny pod koła. Odpowiednie ustawienie klinów pod koła może znacznie zmniejszyć ryzyko niekontrolowanego przemieszczania się pojazdu, szczególnie na nierównym terenie czy podczas korzystania z parkingu.
Czytaj dalej
Gdzie mają zastosowanie hamulce najazdowe?
Dla każdego kierowcy priorytetem jest bezpieczeństwo jazdy. W celu jego zapewnienia, szczególnie podczas transportu ładunków czy przewozu samochodów za pomocą lawet, stosuje się hamulce najazdowe. W niniejszym artykule przedstawimy zastosowanie hamulców najazdowych.
Czytaj dalej
Czym jest rolka kilowa i jakie pełni zadanie?
Rolki kilowe są niezbędnym elementem każdej przyczepy przeznaczonej do przewozu jachtów i łodzi. Zapewniają one wsparcie dla jednostki pływającej i ułatwiają jej bezpieczny transport. Wybierając rolki do przyczepy podłodziowej, należy wziąć pod uwagę rodzaj rolki, jej cechy oraz wskazówki dotyczące instalacji i konserwacji. Ten przewodnik pomoże Ci poznać najważniejsze zadanie rolek kilowych.
Czytaj dalej
Jakie wybrać rolki podłodziowe?
Rolki to ważny element każdej przyczepy przeznaczonej do przewozu jachtów i łodzi. Zapewniają one wsparcie dla jednostki pływającej i ułatwiają jej bezpieczny transport. Wybierając rolki do przyczepy podłodziowej, należy wziąć pod uwagę rodzaj rolki, jej cechy oraz wskazówki dotyczące instalacji i konserwacji. Ten przewodnik pomoże Ci znaleźć odpowiednie rolki do Twojej przyczepy.
Czytaj dalej
Showing 1 to 5 of 30 (1 Pages)