Opinie
newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Co należy wiedzieć o hamulcach bębnowych?
Sprawny układ hamulcowy to jeden z najważniejszych czynników decydujących o bezpieczeństwie jazdy. I choć producenci pojazdów stale poszukują nowatorskich technologii, które pozwalają na udoskonalanie układów hamulcowych, w niektórych sytuacjach w dalszym ciągu sprawdzają się tradycyjne rozwiązania, czego doskonałym przykładem są hamulce bębnowe. Dowiedz się, czym się one charakteryzują.
Czytaj dalej
Jakie oświetlenie tylne muszą mieć maszyny rolnicze?
Oświetlenie to bardzo ważny czynnik, mający wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Jest ono istotne w każdym pojeździe, szczególne znaczenie ma jednak w przypadku pojazdów wielkogabarytowych, do jakich z pewnością należą maszyny rolnicze. Z naszego wpisu dowiesz się, jakie oświetlenie tylne muszą mieć maszyny rolnicze.
Czytaj dalej
Jakie oświetlenie do przyczepy lekkiej?
Za bezpieczeństwo na drodze odpowiada wiele czynników, wśród których niezwykle istotne znaczenie ma właściwe oświetlenie. Jest ono ważne w przypadku wszystkich pojazdów, szczególnie zaś takich, które charakteryzują się dużymi gabarytami. Auto wraz z przyczepą zajmuje na drodze dużo miejsca, dlatego też musi być odpowiednio oświetlone. Wynika to nie tylko ze zdrowego rozsądku, ale jest także uregulowane przepisami prawa. Z naszego wpisu dowiesz si
Czytaj dalej
Jak montuje się belki oświetleniowe do przyczep?
Zgodnie z przepisami każda przyczepa powinna posiadać kilka rodzajów świateł. Aby uniknąć skomplikowanego montażu, właściciele przyczep najczęściej decydują się na zakup belek oświetleniowych, które spełniają kilka funkcji jednocześnie. Z naszego wpisu dowiesz się, jak się montuje belki oświetleniowe do przyczep.
Czytaj dalej
Jaką wybrać belkę oświetleniową do przyczepy?
Przyczepa wraz z ciągnącym ją samochodem zajmuje na drodze dużo miejsca. Z tego powodu musi być właściwie oświetlona, aby gwarantowała bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak i innym uczestnikom ruchu drogowego. Przepisy dokładnie określają, w jakie światła powinna być ona wyposażona. Jako że jest ich dość dużo, właściciele często decydują się na komfortowe i ekonomiczne rozwiązanie, jakie zapewnia belka oświetleniowa. Dowiedz się, jaką belkę oświet
Czytaj dalej
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 7 (1 Pages)