Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Jak zamocować resory w przyczepie?
Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z luksusowym samochodem, czy z pojazdem ciągnącym przyczepkę, jedną z ważniejszych kwestii jest komfort jazdy. A ten zapewnia m.in. dobra ochrona przed wstrząsami. Szczególne znaczenie ma ona w przypadku przyczep, ponieważ z jednej strony narażone są one na obciążenia, a drugiej zaś mogą przewozić delikatne ładunki. Wszystko to sprawia, że w ich przypadku bardzo ważną rolą odgrywają resory. Z naszego wpi
Czytaj dalej
Jak przebiega wymiana zaczepu przyczepy?
Jedną z ważniejszych części, w które musi być wyposażona każda przyczepa jest zaczep. Ze względu na to, że spoczywa na nim ważne zadanie, musi cechować się on dobrą jakością. Oprócz tego bardzo ważny jest prawidłowy sposób montażu. Z naszego wpisu dowiesz się, jak przebiega wymiana zaczepu przyczepy.
Czytaj dalej
Jakie są rodzaje zaczepów do przyczep?
Przyczepa to bardzo przydatny pojazd, który umożliwia przewóz różnego rodzaju ładunków. Warto jednak wiedzieć, że jest ona pozbawiona własnego napędu i aby wprawić ją w ruch, konieczne jest połączenie z pojazdem silnikowym. W tym celu używa się specjalnych zaczepów. Z naszego wpisu dowiesz się, jakie są rodzaje zaczepów do przyczep.
Czytaj dalej
Jaki wybrać zaczep kulowy?
Zaczepy to niezbędny element wyposażenia przyczepy i lawety. Dzięki nim można połączyć je z samochodem, zapewniając im napęd. Bardzo istotną kwestią jest zatem zakup zaczepu o odpowiednich właściwościach, który będzie solidny i niezawodny. Z naszego wpisu dowiesz się, jak wybrać zaczep kulowy.
Czytaj dalej
Czym się kierować przy wyborze dyszla do lawety?
Aby laweta właściwie spełniała swoje funkcje, charakteryzuje się specjalną budową. Jej ważnym elementem jest dyszel, ponieważ to właśnie dzięki niemu możliwe jest połączenie lawety z samochodem. Z naszego wpisu dowiesz się, czym się kierować przy wyborze dyszla do lawety.
Czytaj dalej
Showing 1 to 5 of 23 (1 Pages)