Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Filtruj według

Łaty do plandek | Zestawy naprawcze

Łaty do plandek | Zestawy naprawcze

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Plandeki do przyczep

Przyczepa wykorzystywana do częstego przewozu różnorodnych ładunków jest narażona na długotrwałe działanie czynników zewnętrznych. Deszcz, śnieg i mróz, a także palące słońce w dłuższej perspektywie mogą mieć na nią negatywny wpływ. Nie tylko ona sama jest jednak narażona na zniszczenie. Równie mocno te czynniki mogą zaszkodzić zgromadzonemu na niej ładunkowi. Z tego powodu warto zadbać o jego ochronę. Najlepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie plandeki do przyczep.

 

Przed czym chronią plandeki do przyczep?

Plandeki do przyczep chronią sam pojazd, ale przede wszystkim znajdujący się na nim ładunek. Aby właściwie spełniały swoją funkcję, muszą być wykonane z trwałych materiałów odpornych na działanie wiatru, wilgoci, a także promieni UV. Z tego powodu warto zaopatrywać się w nie w renomowanych sklepach, ponieważ tanie plandeki z marketów mogą nie spełnić dobrze swojej funkcji. Oprócz tego każdy właściciel przyczepy powinien posiadać na wyposażeniu łaty do plandek oraz zestawy naprawcze, które pozwolą w łatwy sposób naprawić uszkodzenia plandeki.

W naszej ofercie znajdują się niezawodne plandeki na przyczepy, które ochronią każdy ładunek i zachowają swoje właściwości przez długi czas.

Zestaw naprawczy

Plandeka to bardzo ważny element wyposażenia przyczepy. Chroni ona ładunek przed działaniem czynników zewnętrznych, a także zabezpiecza go przed przypadkowym wypadnięciem. Niestety niekiedy może się zdarzyć, że ulegnie uszkodzeniu i wymaga szybkiej naprawy. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi zestaw naprawczy.

Zestaw naprawczy do plandek

Zestaw naprawczy do plandek składa się z różnego rodzaju łatek samoprzylepnych, które mogą mieć formę pojedynczych elementów bądź też występować w rolce. Wraz z nimi dostępny jest także preparat, który ułatwia przygotowanie powierzchni, a także specjalny nożyk do cięcia. Łaty zostały wykonane z tworzywa wysokiej jakości, a łatwy montaż sprawia, że w szybki sposób można naprawić powstałe w plandece ubytki. Do wyboru są także różne kolory łat, dzięki czemu można dopasować je do koloru plandeki i sprawić, że uszkodzenie będzie niewidoczne. Z pewnością warto mieć taki zestaw na wyposażeniu przyczepy, aby uniknąć nieplanowanego uszkodzenia przewożonego ładunku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą plandek do przyczep, łat oraz zestawów naprawczych.