Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Filtruj według

Najazdy | Mocowania motocyklowe

Najazdy | Mocowania motocyklowe

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Najazdy do lawet

Laweta wykorzystywana jest przy transportowaniu pojazdów. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie została wyposażona w odpowiednie najazdy, umożliwiające umieszczenie na niej przewożonego pojazdu. Oprócz tego bardzo ważna są odpowiednie mocowania, które pozwalają ustabilizować przewożony pojazd. W naszej ofercie znajdują się sprawdzone mocowania motocyklowe.

 

Jak działają najazdy do lawet?

Najazdy do lawety pozwalają na sprawny załadunek i rozładunek pojazdów. W zależności od rodzaju mogą być one ręczne lub automatyczne. Najazd umożliwia zarówno samodzielny wjazd pojazdu, a także wciągnięcie go, jeśli jest niesprawny. Ta prosta konstrukcja to duże ułatwienie dla wszystkich tych, którzy zajmują się transportowaniem pojazdów.  Najazdy do lawet składają się z dwóch ramp, po których przemieszczają się przewożone maszyny. Niezwykle istotne jest więc, aby były one solidne i zdolne do obsługi dużych ciężarów. W związku z tym najlepiej wybierać najazdy od renomowanych producentów.

W naszej ofercie znajdują się najazdy do lawet i przyczep, które charakteryzuje duża wytrzymałość i najlepsza jakość wykonania. Dzięki temu masz pewność, że bez problemu poradzisz sobie z załadunkiem pojazdu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą najazdów do lawet i mocowań motocyklowych.