Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Filtruj według

Zawiasy i zamknięcia burty | Rygiel burty - najazdu

Zawiasy i zamknięcia burty | Rygiel burty - najazdu

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Zapięcia burtowe

Transport towarów na przyczepach związany jest z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa ładunku. Jednym z istotnych elementów układu mocującego są zamykacze burty, które sprawiają, że przewożone przedmioty nie przemieszczają się podczas jazdy. Zapewniają one optymalną ochronę oraz stabilność ładunku. Zamykacz burty pełni kluczową rolę w transporcie drogowym, ponieważ jego zadaniem jest utrzymanie ładunku w odpowiedniej pozycji na czas przewozu poprzez zapobieganie otworzeniu się burty. Dzięki zamykaczom burty ładunek nie może się przemieszczać, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia towarów, a jednocześnie ma ważne znaczenie dla bezpieczeństwa na drodze. Zamykacze burty powinny być wykonane z wytrzymałych i trwałych materiałów, takich jak stal czy aluminium. Odpowiednia jakość wykonania zapewnia nie tylko skuteczność mocowania, ale również długą żywotność produktu.

Jak jest zbudowany zamykacz burty?

Zamykacz burty to niewielki, stalowy element, który posiada blokadę zabezpieczającą burtę przed otwarciem. Może być również wyposażony w zabezpieczenie przed kradzieżą, dzięki specjalnemu zaczepowi na kłódkę. Zapięcia do burt dostępne w naszym sklepie to solidne, sprawdzone produkty ze znaczkiem potwierdzającym oryginalność.

Jeśli przewozisz ładunki i zależy Ci na tym, aby były one w pełni bezpieczne, powinieneś zadbać o dodatkowe wyposażenie swojej przyczepy czy lawety w zapięcia burtowe. W naszym sklepie kupisz je w komplecie, dzięki czemu otrzymasz zaczep i zapinacz. Posiadamy także rygiel burty-najazdu, który dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo przewożonego ładunku.

Zawiasy burtowe

Zawiasy burtowe umożliwiają szybkie złożenie i rozłożenie burty do przyczepy. Niektóre z nich posiadają także blokadę zabezpieczającą przed zdjęciem burty. Oferowane przez nas produkty mają zastosowanie w przyczepach burtowych, naczepach rolniczych i wszystkich pojazdach, w których stosowana jest burta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zapięć burtowych do przyczep i lawet.