Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Filtruj według

Zaczepy kulowe 750kg - 3500kg | Zaczepy oczkowe

Zaczepy kulowe 750kg - 3500kg | Zaczepy oczkowe

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-24 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Zaczepy do przyczep i lawet

Przyczepa czy laweta to pojazdy nieposiadające własnego napędu. W związku z tym, aby mogły spełniać swoje funkcje, muszą być połączone z pojazdem, który wprawi je w ruch. Niezwykle istotne jest, aby połączenie to było solidne, ponieważ pojazd będzie musiał poradzić sobie niekiedy z wielotonowym obciążeniem. Z tego powodu powszechne zastosowanie mają zaczepy do lawety, które charakteryzują się prostą konstrukcją, a jednocześnie bardzo dużą wytrzymałością.

 

Jak działają zaczepy kulowe?

Zaczep kulowy do przyczep umożliwiają]a podłączenie przyczepy do samochodu. Wykonane są z solidnych materiałów, co sprawia, że charakteryzuje je duża wytrzymałość i niezawodność działania. Aby mieć pewność, że właściwie spełniają swoją funkcję, zaczepy kulowe do przyczep i lawet wyposażone są we wskaźnik zużycia. Dzięki temu dokładnie wiadomo, kiedy zaczep do lawety czy przyczepy wymaga wymiany.

W naszej ofercie znajdują się zaczepy kulowe oraz zaczepy oczkowe pasujące do różnych urządzeń najazdowych. Dodatkowo można u nas zakupić wkłady zamka, co sprawi, ze zaczep zyska dodatkowe zabezpieczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zaczepów kulowych.