Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Filtruj według

Koła podporowe | Podpory | Obejmy

Koła podporowe | Podpory | Obejmy

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-24 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Podpory przyczep

Kiedy wymagany jest postój przyczepy i nie wspiera się ona na haku, warto wyposażyć ją w odpowiednią podporę, która wpłynie na komfort jej użytkowania. Podpora przyczepy ma za zadanie utrzymanie w górze jej przedniej części w momencie, kiedy nie jest ona podpięta do pojazdu. Aby podpora właściwie spełniała swoje funkcje i była bezpieczna w użytkowaniu, musi być dostosowana do ciężaru przyczepy, a także do jej wysokości. Warto także wybierać podpory od sprawdzonych producentów, jest to bowiem gwarancja ich jakości i niezawodności.

W naszym sklepie znajdują się różne rodzaje podpór o różnorodnym nacisku i regulowanej wysokości. Wszystkie je cechuje wyjątkowa stabilność, co sprawia, że podczas rozładunku przyczepa nie przechyla się do tyłu ani do przodu.

Obejmy do przyczep

Integralną częścią kół podporowych są obejmy. Obejma koła podporowego stosowana w przyczepach i lawetach ciężkich umożliwia montaż koła podporowego, a także manewrowanie jego ustawieniem. Najczęściej wyposażona jest w solidny docisk śrubowy, który daje gwarancję bezpiecznego montażu i użytkowania koła podporowego. W naszej ofercie znajdują się stalowe obejmy z szeroką gamą otworów montażowych, dzięki czemu można je dopasować do różnego rodzaju przyczep. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą podpór i obejm do przyczep.