Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Filtruj według

Bębny hamulcowe | Piasty | Tarcze kotwiczne | Czopy

Bębny hamulcowe | Piasty | Tarcze kotwiczne | Czopy

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Bębny hamulcowe

Jednym z najważniejszych elementów każdego pojazdu jest sprawny układ hamulcowy. To od niego zależy bezpieczeństwo osób oraz przewożonego ładunku. Przyczepki wyposażone są najczęściej w hamulce bębnowe, które charakteryzują się dużą wytrzymałością, a do wytracenia prędkości nie wymagają zbyt dużej siły. Bęben hamulcowy, czyli największa ruchoma część całego układu, jest ich najważniejszym elementem. Oprócz tego równie ważne są także jego elementy składowe, do których należą piasty, tarcze kotwiczne, tarcze hamulcowe oraz czopy, które także można znaleźć w ofercie naszego sklepu. 

Choć bęben hamulcowy charakteryzuje się bardzo dużą trwałością, niekiedy ulega awariom. Ma na to wpływ przede wszystkim niewłaściwa eksploatacja pojazdu związana ze zbyt gwałtowną jazdą lub też jego ciągłym narażeniem na działanie czynników zewnętrznych. Wszystko to może znacznie skrócić żywotność bębnów hamulcowych i spowodować konieczność ich wymiany.

Dlaczego nie warto odwlekać wymiany bębna hamulcowego?

W naszym sklepie znajdziesz bębny hamulcowe najwyższej jakości. Dbamy o to, aby pochodziły one jedynie od sprawdzonych producentów, ponieważ jest to gwarancja najlepszych parametrów i niezawodności działania. Jeśli zauważasz w swojej przyczepie spadek momentu hamowania, powinieneś sprawdzić układ hamulcowy i w razie potrzeby wymienić bębny. Nasi doradcy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bębnów hamulcowych, piast, tarcz kotwicznych, tarcz hamulcowych i czopów.