Kategorie

newsletter
Zapisz się za darmo

Zapisz się a otrzymasz powiadomienia o najlepszych zniżkach i promocjach

Filtruj według

Błotniki to ważny element nadwozia, który nie tylko zapobiega wyrzucaniu błota, piasku czy wody przez oponę, ale przede wszystkim chroni elementy zawieszenia przed niekorzystnym wpływem tych czynników. Z tego powodu jest to element wyposażenia, który powinien się znaleźć w każdym pojeździe.

W ofercie naszego sklepu znajduje się błotniki do lawety od sprawdzonych producentów. Proponowane nadkola to przede wszystkim gwarancja trwałości materiałów i najwyższej odporności na działanie czynników zewnętrznych. Mocne tworzywo sztuczne lub metal zapewniają doskonałą ochronę zawieszenia, a przede wszystkim długotrwałą eksploatację. Błotniki pasują do lawet, a także do każdego rodzaju busów i przyczep.

Jakie błotniki do lawety oferujemy?

Oferujemy zarówno błotniki pojedyncze, jak i błotniki tandemy. W naszym asortymencie znajdują się także chlapacze będące doskonałą osłoną przed błotem i brudem. Dzięki nim błotniki, a także elementy zawieszenia są lepiej chronione przed rdzą i dłużej zachowują swoje właściwości. Mocne, gumowe chlapacze pasują do każdego błotnika dostępnego w naszym asortymencie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą trwałych i niezawodnych błotników.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz